Pakiet A
800z艂 jednorazowo
  • Wykwalifikowana kadra nauczycielska
  • Koszt kursu to zaledwie 800z艂!
  • 聽Kurs trwa przez 6 miesi臋cy.
  • 聽Zaj臋cia odbywaj膮 si臋 3 razy w tygodniu, bez limitu!
  • 聽Po przeliczeniu, jedna lekcja to koszt tylko 11z艂!
  • Lekcje z ka偶dego miejsca
Pakiet B
1500 z艂 jednorazowo
  • Wykwalifikowana kadra nauczycielska
  • Koszt kursu to zaledwie 1500z艂!
  • Kurs trwa przez 12 miesi臋cy.
  • Zaj臋cia odbywaj膮 si臋 5 razy w tygodniu, bez limitu!
  • 聽Za jedn膮 lekcj臋 zap艂acisz zaledwie 6,25z艂!
  • Lekcje z ka偶dego miejsca
Pakiet C
150z艂 jednorazowo
  • Wykwalifikowana kadra nauczycielska
  • Koszt kursu to zaledwie 150z艂!
  • Wypr贸buj kurs przez miesi膮c!
  • 聽Zaj臋cia odbywaj膮 si臋 3 razy w tygodniu, bez limitu!
  • Lekcje z ka偶dego miejsca